Kırpıntı Sünger Fiyatları

Kırpık Sünger Çeşitleri

Fiyat Sorunuz

Kırpıntı sünger fiyatları, çeşitleri ve kargolama ile ilgili iletişim kısmından bilgi alabilirsiniz.

  • Renk
  • KG
STOKTA VAR


İstanbul Kırpıntı Sünger Satış FiyatlarıMobilya sektöründe çokça tercih edilen bir dolgu malzemesi olan kırpıntı sünger dışında farklı dolgu malzemeleri de vardır. Örneğin; kaz tüyü, bambu, yün, pamuk, elyaf, lateks, vatka ve puf süngeri gibi. Bu malzemelerin her biri konforlu bir eşya yapmak için idealdir ve üstelik hiç birinin kimyası sağlık açısından doğaya ve canlılara zarar veren etken madde barındırmaz.

Dolgu malzemelerinden biri olan kırpıntı süngerin tercih nedeni nedir?

Pek tabi diğerleri kadar konfor sağlayan ve doğaya zarar vermeyen bir malzemedir. Ancak diğer ürünlerden ayıran özelliği fiyat avantajıdır. Yaz kış rahatlıkla kullanılabilir bir malzemedir. Terletmez ve yanmaz kırpıntı sünger çeşitleri mevcuttur.

Nereden Satın Alınır?Eğer evinizde hobi olarak minder yapıyorsanız, kilo ile ürünü özel poşetinde satın alabilirsiniz. Üreticiler kullanıcıların isteğine göre çuvallar veya paketler ile nakliye gerçekleştirmektedir. Nakit ya da kredi kartı seçeneği ile ödeme kolaylığı sağlanabilen ürün satışında kargo ile gönderimi de oldukça kolaydır.

Uygun Fiyat GarantisiElbette rahatlık, zevkli seçimler kadar ekonomi de önemlidir. Özellikle üreticiler ne kadar uygun fiyata kaliteli ürün üretebilirse o kadar ucuza minder, yatak, armut koltuk gibi ürünlerin satışını sağlayabilir. Yumuşacık konforlu minderlerin dış tasarımı kadar içerisinde kullanılan malzeme de önemlidir. Kaliteden ödün vermeyen firmaların piyasa sürdüğü devlet ilgili birim onaylı ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlarla kırpıntı sünger fiyatları için sizlere Dekoro firmasını tavsiye ediyoruz.