Kırpıntı Sünger İstanbul

Kırpıntı Sünger Çeşitleri

Fiyat Sorunuz

Kırpıntı sünger fiyatları, çeşitleri ve kargolama ile ilgili iletişim kısmından bilgi alabilirsiniz.

  • Renk
  • KG
STOKTA VAR


İstanbul’da Kırpıntı Sünger Nereden Alınır?İstanbul birçok sektörün olduğu gibi mobilya sektörünün de kalbinin attığı büyük bir kozmopolit şehirdir. Bursa, Kayseri ve Ankara illeri de sektörde İstanbul ilini takip eden şehirler arasında yer almaktadır. İthalat ve ihracat rakamları günden güne artış gösterirken ülkenin ekonomik açıdan büyümesine katkı sağlamaya devam ediyor.

Mobilya sektöründe birçok ürün imalatının yapıldığı büyük lokasyonlarda artık mobilya üretim malzemeleri de imal edilmektedir. Bunların arasında yer alan kırpıntı süngerde kalite standartlarını günden güne iyileştirmektedir.

Dolgu malzemesi eşyanın bütünü içinde oldukça önemli bir yer teşkil eder. Vücudunuzun rahatı için yükseklik, sertlik oranı, ısı, terletmeyen malzeme olması önemlidir. Çünkü hepsi aslında uzun süreli kullanımda sağlığınızı da etkileyen faktörlerdendir. İstanbul’da başlayan üretim yoğun talebe istinaden yurt geneline de yayıldı.

Güvenli AlışverişKaliteli ürünlerin farkını tüketici ve üretici rahatlıkla anlayabilecek donanımdadır. Bilinçli tüketicilerin talepleri doğrultusunda şekillenen sektörün büyümesinde İstanbul’daki üretim tesislerinin önemli bir rolü vardır. İstanbul, milli gelirin yüzde 27'sini, ihracatın da yüzde 43'ünü sağlıyor.

Güvenilirliğini sertifikaları ile tescilleyen firmaların titiz çalışmaları sayesinde ihracatta artan ivme dünya ekonomisinin de dikkatini çekmektedir ve pek tabi yan sektörleri de beslemektedir. Böylece yan sektörlerin büyümesini ve gelişmesini teşvik ediyor.

Kilogram FiyatlarıKilogram olarak kırpıntı sünger fiyatları 5,5 TL’den başlıyor dolayısı ile bir ev hanımının malzemeyi alarak minderini kendisinin üretmesinin yanı sıra; üreticilerin kullandıkları tonlarca malzemeyi, toptan daha uygun fiyata temin etmeleri mümkündür. Küçük tüketici ve büyük üretici hem konfor hem fiyat avantajı sağlayan bu dolgu maddesinin avantajlarını uzun yıllar kullanmaya devam edeceğe benziyor. İstanbul'da Dekoro firmasından yani bizlerden istediğinzi miktarda kırpıntı sünger satın alabilirsiniz.